- Weather
- Germany
- Baden-Württemberg
- Stühlingen
Current Weather Stühlingen
Current weather for the city of Stühlingen. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Gale
Valid from 11. 5. (08:00) to 11. 5. (20:00)
Rain
Valid from 11. 5. (06:00) to 12. 5. (02:00)
Wind gusts
Valid from 11. 5. (11:00) to 11. 5. (19:00)
12°C
feels like 12°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 96 % |
| cloud cover | 79 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 11. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 14°C |
