- Weather
- Republic of Austria
- Burgenland
- Stinatz
Current Weather Stinatz
Current weather for the city of Stinatz. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 18°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 34 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 12°C |
