- Weather
- Russia
- Altay Kray
- Stan-Bekhtemir
Current Weather Stan-Bekhtemir
Current weather for the city of Stan-Bekhtemir. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
27°C
feels like 28°C
| wind | 19 mph |
|---|---|
| wind gusts | 34 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 27 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -6°C |
| Average: | 10°C |
