- Weather
- North Korea
- South Pyongan
- Ssangul-li
Current Weather Ssangul-li
Current weather for the city of Ssangul-li. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 16°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 86 % |
| cloud cover | 80 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 11. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 16°C |
