- Weather
- Russia
- Amur Oblast
- Sredne-Poltavka
Current Weather Sredne-Poltavka
Current weather for the city of Sredne-Poltavka. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 12°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 25 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | -7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 11. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 12°C |
