- Weather
- Russia
- Ryazan Oblast
- Spassk-Ryazanskiy
Current Weather Spassk-Ryazanskiy
Current weather for the city of Spassk-Ryazanskiy. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
8°C
feels like 6°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 0 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -9°C |
| Average: | 4°C |
