- Weather
- France
- Pays de la Loire Region
- Soullans
Current Weather Soullans
Current weather for the city of Soullans. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 16°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 38 % |
| cloud cover | 68 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 12°C |
