- Weather
- United States of America
- New Mexico
- Skyline-Ganipa
Current Weather Skyline-Ganipa
Current weather for the city of Skyline-Ganipa. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 18°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 20 % |
| cloud cover | 79 % |
| dew point | -5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -8°C |
| Average: | 8°C |
