- Weather
- United States of America
- Oregon
- Sisters
Current Weather Sisters
Current weather for the city of Sisters. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Winter Storm
Valid from 1. 4. (05:00) to 30. 3. (23:00)
5°C
feels like 4°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 56 % |
| cloud cover | 78 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -7°C |
| Average: | 5°C |
