Current Weather Sīrom-e Do
Current weather for the city of Sīrom-e Do. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 10°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 24 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 87 % |
| cloud cover | 86 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 15°C |
