- Weather
- Kingdom of Belgium
- Flanders
- Sint-Michiels
Current Weather Sint-Michiels
Current weather for the city of Sint-Michiels. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
23°C
feels like 24°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 29 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 11°C |
