Current Weather Sin-gi
Current weather for the city of Sin-gi. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 16°C
| wind | 13 mph |
|---|---|
| wind gusts | 26 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 33 % |
| cloud cover | 99 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 17°C |
