- Weather
- North Korea
- Pyongyang
- Sin’gal-li
Current Weather Sin’gal-li
Current weather for the city of Sin’gal-li. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 8°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 58 % |
| cloud cover | 42 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -5°C |
| Average: | 8°C |
