- Weather
- Republic of Korea
- Gyeongsangnam-do
- Sinam-ni
Current Weather Sinam-ni
Current weather for the city of Sinam-ni. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 18°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 95 % |
| cloud cover | 95 % |
| dew point | 17°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 21. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 10°C |
| Average: | 21°C |
