- Weather
- Republic of Korea
- Chungcheongnam-do
- Sinam-ni
Current Weather Sinam-ni
Current weather for the city of Sinam-ni. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 15°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 86 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 14. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 9°C |
| Average: | 18°C |
