- Weather
- Republic of Korea
- Jeollanam-do
- Sil-li
Current Weather Sil-li
Current weather for the city of Sil-li. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
24°C
feels like 25°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 58 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 16°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 13. 5.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | 12°C |
| Average: | 16°C |
