- Weather
- Republic of Azerbaijan
- Astara District
- Shiyakeran
Current Weather Shiyakeran
Current weather for the city of Shiyakeran. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 16°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1004 hPa |
| humidity | 93 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 16. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 10°C |
| Average: | 20°C |
