- Weather
- United States of America
- West Virginia
- Shenandoah Junction
Current Weather Shenandoah Junction
Current weather for the city of Shenandoah Junction. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 18°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 86 % |
| cloud cover | 70 % |
| dew point | 16°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 17. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 17°C |
