- Weather
- Kingdom of Belgium
- Flanders
- 's-Gravenwezel
Current Weather 's-Gravenwezel
Current weather for the city of 's-Gravenwezel. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 19°C
| wind | 17 mph |
|---|---|
| wind gusts | 26 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 31 % |
| cloud cover | 8 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 11°C |
