- Weather
- Serbia
- Central Serbia
- Šetonje
Current Weather Šetonje
Current weather for the city of Šetonje. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Rain
Valid from 16. 5. (00:00) to 17. 5. (00:00)
Thunderstorms
Valid to 16. 5. (00:00)
12°C
feels like 11°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1003 hPa |
| humidity | 65 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 15. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 17°C |
