- Weather
- France
- Brittany Region
- Servon-sur-Vilaine
Current Weather Servon-sur-Vilaine
Current weather for the city of Servon-sur-Vilaine. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 8°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 91 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 11°C |
