- Weather
- Republic of Belarus
- Mogilev
- Selets-Kholopeyev
Current Weather Selets-Kholopeyev
Current weather for the city of Selets-Kholopeyev. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 15°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 0 % |
| cloud cover | 54 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 15°C |
