Current Weather Şeíca Mare
Current weather for the city of Şeíca Mare. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Thunderstorms
Valid from 16. 5. (14:00) to 17. 5. (12:00)
22°C
feels like 22°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 27 mph |
| pressure | 1003 hPa |
| humidity | 50 % |
| cloud cover | 58 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 16. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 16°C |
