- Weather
- South Africa
- North-West
- Schweizer-Reneke
Current Weather Schweizer-Reneke
Current weather for the city of Schweizer-Reneke. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 17°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 63 % |
| cloud cover | 25 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 16°C |
