- Weather
- South Africa
- North-West
- Schweizer-Reneke
Current Weather Schweizer-Reneke
Current weather for the city of Schweizer-Reneke. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 14°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 56 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 16°C |
