- Weather
- Republic of Austria
- Tyrol
- Schönberg im Stubaital
Current Weather Schönberg im Stubaital
Current weather for the city of Schönberg im Stubaital. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Thunderstorms
Valid from 31. 5. (12:00) to 1. 6. (00:00)
14°C
feels like 14°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 2 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 53 % |
| cloud cover | 48 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 12°C |
