- Weather
- Germany
- Schleswig-Holstein
- Schnarup-Thumby
Current Weather Schnarup-Thumby
Current weather for the city of Schnarup-Thumby. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 11°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 94 % |
| cloud cover | 75 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 14°C |
