- Weather
- Switzerland
- Canton of Zurich
- Schlieren / Kamp
Current Weather Schlieren / Kamp
Current weather for the city of Schlieren / Kamp. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
4°C
feels like 0°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 24 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 84 % |
| cloud cover | 87 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 8°C |
