Current Weather Sāzmān-e Āb
Current weather for the city of Sāzmān-e Āb. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 18°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 22 mph |
| pressure | 1005 hPa |
| humidity | 28 % |
| cloud cover | 6 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 20. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 9°C |
| Average: | 22°C |
