- Weather
- Kingdom of Belgium
- Walloon Region
- Sart-Saint-Laurent
Current Weather Sart-Saint-Laurent
Current weather for the city of Sart-Saint-Laurent. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 11°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 27 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 76 % |
| cloud cover | 79 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 20. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 13°C |
