Current Weather Sārlī-ye ‘Olyā
Current weather for the city of Sārlī-ye ‘Olyā. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
22°C
feels like 23°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1005 hPa |
| humidity | 48 % |
| cloud cover | 16 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 14. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 9°C |
| Average: | 21°C |
