- Weather
- North Korea
- Pyongyang
- Sangsu-ri
Current Weather Sangsu-ri
Current weather for the city of Sangsu-ri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 20°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 36 % |
| cloud cover | 95 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 14°C |
