Current Weather Sandigliano
Current weather for the city of Sandigliano. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
High Temperature
Valid to 27. 5. (20:00)
Thunderstorms
Valid to 27. 5. (20:00)
25°C
feels like 27°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 64 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 18°C |
