- Weather
- North Korea
- P'yŏngan-bukto
- Samma-dong
Current Weather Samma-dong
Current weather for the city of Samma-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 18°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 86 % |
| cloud cover | 95 % |
| dew point | 16°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 21. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 17°C |
