- Weather
- Republic of Korea
- Gangwon-do
- Saman-dong
Current Weather Saman-dong
Current weather for the city of Saman-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 17°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 95 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 16°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 21. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 17°C |
