Current Weather Salles-la-Source
Current weather for the city of Salles-la-Source. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 17°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 56 % |
| cloud cover | 21 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 25. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 11°C |
