- Weather
- France
- Bourgogne-Franche-Comté
- Saint-Valérien
Current Weather Saint-Valérien
Current weather for the city of Saint-Valérien. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid from 1. 5. (00:00) to 2. 5. (00:00)
24°C
feels like 24°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 22 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 29 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 12°C |
