Current Weather Saint-Rome-de-Cernon
Current weather for the city of Saint-Rome-de-Cernon. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 16. 5. (00:00)
4°C
feels like 4°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1003 hPa |
| humidity | 93 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 15. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 14°C |
