- Weather
- France
- Centre-Val de Loire
- Saint-Maurice-sur-Fessard
Current Weather Saint-Maurice-sur-Fessard
Current weather for the city of Saint-Maurice-sur-Fessard. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 31. 5. (00:00)
19°C
feels like 20°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 81 % |
| cloud cover | 35 % |
| dew point | 16°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 16°C |
