- Weather
- France
- Nouvelle-Aquitaine
- Saint-Martin-Petit
Current Weather Saint-Martin-Petit
Current weather for the city of Saint-Martin-Petit. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
32°C
feels like 34°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1025 hPa |
| humidity | 38 % |
| cloud cover | 3 % |
| dew point | 15°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 18°C |
