- Weather
- France
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Saint-Marcel-d'Urfé
Current Weather Saint-Marcel-d'Urfé
Current weather for the city of Saint-Marcel-d'Urfé. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 16°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1024 hPa |
| humidity | 90 % |
| cloud cover | 1 % |
| dew point | 14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 14°C |
