Current Weather Saint-Marcel
Current weather for the city of Saint-Marcel. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
6°C
feels like 4°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1028 hPa |
| humidity | 85 % |
| cloud cover | 55 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 9°C |
