- Weather
- Republic of Haiti
- Artibonite
- Saint-Marc
Current Weather Saint-Marc
Current weather for the city of Saint-Marc. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
31°C
feels like 33°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 51 % |
| cloud cover | 33 % |
| dew point | 20°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 24°C |
| Average: | 27°C |
