Current Weather Saint-Lys
Current weather for the city of Saint-Lys. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 29. 4. (00:00)
21°C
feels like 21°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 70 % |
| cloud cover | 78 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 13°C |
