- Weather
- France
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Saint-Julien-du-Serre
Current Weather Saint-Julien-du-Serre
Current weather for the city of Saint-Julien-du-Serre. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid from 11. 5. (10:00) to 12. 5. (00:00)
15°C
feels like 15°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 88 % |
| cloud cover | 54 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 11. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 16°C |
