- Weather
- France
- Pays de la Loire Region
- Saint-Jean-sur-Mayenne
Current Weather Saint-Jean-sur-Mayenne
Current weather for the city of Saint-Jean-sur-Mayenne. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 14°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 81 % |
| cloud cover | 88 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 17. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 14°C |
