- Weather
- Switzerland
- Canton of Bern
- Saint-Imier
Current Weather Saint-Imier
Current weather for the city of Saint-Imier. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
8°C
feels like 6°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 40 % |
| cloud cover | 4 % |
| dew point | -2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 11°C |
