- Weather
- France
- Bourgogne-Franche-Comté
- Saint-Germain-du-Bois
Current Weather Saint-Germain-du-Bois
Current weather for the city of Saint-Germain-du-Bois. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 15°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 82 % |
| cloud cover | 60 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 19. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 16°C |
