- Weather
- France
- Centre-Val de Loire
- Saint-Gaultier
Current Weather Saint-Gaultier
Current weather for the city of Saint-Gaultier. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
5°C
feels like 5°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 2 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 98 % |
| cloud cover | 51 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 12. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 14°C |
