Current Weather Saint-Fromond
Current weather for the city of Saint-Fromond. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
23°C
feels like 24°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1024 hPa |
| humidity | 56 % |
| cloud cover | 96 % |
| dew point | 16°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 22. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 14°C |
